יום חמישי, 3 באוקטובר 2013

הקול הפנימימהו היקום?

היקום בנוי מאנרגיות רבות המקיימות ביניהן יחסי גומלין. אילולא ההדדיות בין האנרגיות השונות והמסות הכבדות, לא היו מתאפשרים ומתפתחים חיים בכדור הארץ. לפחות לא חיים מהסוג המוכר לנו.
היקום הוא מרחב עצום המאפשר למגוון גדול של חיים להתקיים בו ובכך מהווה מקום להתפתחות משמעותית בתחומים רבים ומגוונים. מעין בית ספר עולמי.
כמו היקום גם תושבי היקום בנויים מאנרגיות ומושפעים מאנרגיות חיצוניות.
 אם מצב רוחכם יהיה נהדר: מפרגן, מכיל, אוהב (תהנו מאנרגיה חיובית) ואדם יכנס לתוך המרחב האישי שלכם עם מצב רוח רע: כעס, קנאה, עוקצנות (אנרגיה שלילית) תרגישו בשינוי לרעה במצב רוחכם, במעין "רוח" קרבית שנכנסה.
אנרגיה היא דבר בלתי נראה שהדרך היחידה לדעת את טיבה היא באמצעות האינטואיציה, התחושתיות מסוג החוש השישי. "השיחות" הפנימיות עם הנשמה. אותה נישה שבעידן זה תקבל את מלוא תשומת הלב. נישה שרבים מכם מודעים לה בלבכם אם כי עדיין חוששים מלבטוח בה ולהתייחס אליה כגושפנקה לתחושותיכם.

אם כך מהו החוש השישי? 
החוש, מהמילה לחוש, מאפשר לנו לחוש את הזולת, את האני העליון הנשמתי שלנו, את המדריך הרוחני ועוד. ישנן מדרגות, או תדרים שונים שמאפשרים לנו כניסה חלקה ומדורגת לאותו חוש שישי.
הוא נותן לנו סימנים כדי להתריע בפנינו על סכנה, כדי להזהיר אותנו, כדי להרגיע אותנו, כדי לחבר אותנו לתחומים או אנשים שונים. הוא כלי נהדר לשימוש בכל תחום שנרצה.

גם בעלי חיים זוכים לחוש מחודד במיוחד המאפשר להם לחוש את הסכנה עוד לפני בואה או לחוש את פנימיותו של האדם כדי לבטוח בו ולהתקרב, או להפך.. להתנפל.

החוש השישי הוא למעשה קול הנשמה שלנו, קולה האינטואיטיבי והחשוב של הנשמה.

אם כך, איך מפתחים אותו?
את החוש השישי מפתחים באותה צורה שמפתחים תחומים חשובים אחרים בחיים.
כדי לפתח דבר חשוב, יש להשקיע בו ולתת לו תשומת לב!!
אם ברצונכם להשקיע בילדיכם, עליכם לתת לו תשומת לב- להקשיב לו, לשמור עליו, לכבד אותו, להוקיר אותו ולכוון אותו.

במילים אחרות.. 
בפעם הבאה שתעמדו בפני החלטה כלשהי תחליטו במודע שאתם פועלים מתוך אינטואיציה (ניתן לקרוא לזה גם מתוך הלב). תקשיבו ללב ותבטחו בחוש שלכם. תנו לו את מלוא תשומת הלב.
תוכלו להתחיל  בדבר קטן (נסיעה ככיוון מסוים עפ"י אינטואיציה,  נכונות או אי נכונות לקשר עם מישהו ועוד). היופי בתהליך הוא שהגושפנקה תגיע במהירות ותיתן לכם מוטיבציה להמשך.

מיטל.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה