יום שני, 14 באוקטובר 2013

תשוקות וחלומות


אנחנו כאן בשביל לחיות, להתנסות, לטעום, להצליח, לאהוב, לחבק ולהיזכר במהות שלנו כנשמות בעולם ארצי.
איך ניזכר? איך נחווה?
זה כבר תלוי בנו. אם אנו מבינים שעשיית טעויות הן אחת מדרכי הלמידה המלמדות ביותר, נדע לשחרר את האחיזה בעשיית הדברים ״הנכונים״.
אם לא נטעה, איך נדע מה נכון לנו?
 כשאדם בוחר דרך מסויימת (מקצוע לדוגמא) רק כשיתנסה בו ויחווה אותו יבין אם ההחלטה שלו הייתה נכונה. לפני כן זה רק בתיאוריה. בדמיון ולא מורגש במציאות הממשית הזאת.
רעיונות רומנטיים שכאלה (עבודה חדשה, זוגיות, תחביב חדש, מעבר לעיר זרה ועוד) נועדו להדליק בנו את החזון כדי לממשו. כל דבר שמעורר את ההתלהבות בנו, נועד למימוש באופן זה או אחר.
בכל התלהבות ותשוקה מדבר חדש טמון מסלול דרך שצריך לפסוע בו באופן שנכון לנו. וטמונה בו גם מתנה!

אז רגע. אם יש בי תשוקה עזה לרכיבה על סוסים? 
זה אומר שכשתממש את התשוקה הזו משהו בך יתעורר לחיים (העזה, אהבה ועוד). זה אומר שבתוך התחביב החדש הזה מסתתר ריפוי מסויים עבורך. 

ריפוי? מה זאת אומרת?
ריפוי הביטחון העצמי, ריפוי אהבה, ריפוי בדרכי חשיבה (הגברת מידת האומץ, התושייה ועוד). 
ריפוי נועד לרפא רגשות, אמונות, תפיסות, חוויות ועוד ועוד.

דוגמא לשינויים והריפוי שבהם-
מעבר לארץ זרה - אדם שחש צורך עז לעבור לעיר זרה אומר שהוא מסוגל לעבור שינוי מהותי בחייו. במילים אחרות, נשמתו מסוגלת לקבל על עצמה תיקון חדש וחזק ביותר. ( לידה מחדש). זהו אחד מדרכי הריפוי המשמעותיים ביותר במימד הארצי. הגברת הביטחון העצמי, חידוד היעוד הבנתו ויישומו. הקשבה אמיתית ללב.

צורך באהבה חדשה - אדם שחש צורך באהבה חדשה מרמז שהאהבה הישנה הסתיימה. ישנן דרגות שונות לכך. תחילה זו רק מחשבה שאין לה פיתרון. בהמשך אלו מערכות יחסים מתפשרות. ישנה אהבת נשמות תאומות שהיא גן העדן המדובר. זו הדרגה הגבוהה ביותר לאהבה זוגית. מסתתרות בה מתנות רבות ביניהן: שינוי אנרגטי משמעותי ואף פיזי, ריפוי הלב והנשמה. אמונה שורשית ברוחניות, התעוררות רבדים מתרדמה, התמודדות עם פחדים וגלגולים קודמים ומתנה קוסמית ענקית.

תשוקה לעבודה חדשה - מרמז על שינוי אנרגטי באדם. על כך שקיבל על עצמו למידה חדשה, אנרגיה חדשה וכוחות חדשים. מרמז על חוויות נוספות שעל האדם לעבור. תקופה חדשה.
מקרב להגשמת הייעוד, מאפשר היכרות עם נשמות מדריכות.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה